+421 905 898 866

Naši partneri

Poradenstvo

Niečo Vám nie je jasné? Opýtajte sa. Potrebujete v niečom poradiť? Sme tu pre Vás. Každý má svoje vlastné predstavy o bývaní. Aké sú tie Vaše? Chceme ich vedieť, aby sme ich mohli nielen splniť ale aj prekonať.

Projekt

Naša spolupráca s viacerými projektantskými a architektonickými kanceláriami je zárukou toho, že dom alebo chatu podľa svojich predstáv si vyberie naozaj každý.

Financovanie

Naši finanční odborníci majú bohaté skúsenosti a v otázke financovania Vášho bývania sa Vám budú snažiť pomôcť všetkými silami.

Inžiniering

Behanie po úradoch si vyžaduje čas a tiež dávku nervov. Šetrite oboje. Všetky potrebné povolenia a rozhodnutia vybavíme za Vás.

Výstavba

Chcete kanadský alebo fínsky zrub? Slovenskú drevenicu? Montovanú stavbu alebo murovanú s drevenými prvkami? Je len na Vás pre akú stavbu sa rozhodnete. Dodržanie termínu, ceny a kvality sú naše najvyššie priority. Ktoré sú tie Vaše?

Zariadenie a technológie

Dom nikdy nebude domovom, pokiaľ si ho majiteľ nezariadi a nevybaví podľa svojich predstáv. Povedzte nám, čo je pre Vás v tomto smere dôležité a nevyhnutné a môžete sa na to všetko začať tešiť.

Nadštandardné služby

Každý chce mať o svoje bývanie postarané aj v čase svojej neprítomnosti. Nechajte to na nás. Zabezpečíme Vám upratovanie domácnosti, technickú údržbu, kosenie trávnika, čistenie bazéna a tiež zimnú údržbu.